Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Vinařství

Firma PPS AGRO a.s. Strachotín vznikla v roce 1995 z původního zemědělského družstva. Spektrum činnosti firmy PPS AGRO a.s. Strachotín zahrnuje mnoho oblastí zemědělské výroby, od rostlinné výroby přes živočišnou výrobu až po ovocnářskou a vinohradnickou produkci, na kterou navazuje výroba vína.
Tradiční výrobce vysoce kvalitních, jakostních i přívlastkových vín Vám nabízí vína z mikulovské vinohradnické oblasti z vinařských obcí Popice, Pouzdřany a Strachotín, na úpatí Pálavských vrchů a Pouzdřanské stepi, kde pěstování a výroba vína má staletou tradici. Vína z těchto tradičních vinařských obcí byla předkládána i na královský dvůr.
V dnešní době se roční produkce vín pohybuje kolem 250 000 l.
PPS AGRO a.s. Strachotín obhospodařuje 53 ha vinic na kvalitních vinařských tratích, v duchu integrované produkce hroznů tyto odrůdy: Sauvignon, Neuburské, Veltlínské zelené, Irsai oliwer, Ryzlink vlašský, Ryzlink rynský, Pálava, Tramín červený, Hibernal, Svatovavřinecké, Frankovka, Rulandské modré, Rulandské šedé, Modrý Portugal, Neronet.

Podívejte se také na naši nabídku degustace a občerstvení...

 

 

Vína PPS Agro Strachotín, a.s.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

grafické studio Synapse 5